Potykacz to jedna z form reklamy, która pozwala szybko i w bardzo tani sposób zaprezentować konkretną ofertę. W czasach ogromnej konkurencji na rynku zachodzi konieczność dotarcia do potencjalnego Klienta poprzez stosowanie różnorodnych metod i właśnie jedną z nich jest prezentacja oferty za pomocą stojaków reklamowych zwanych potykaczami.

Potykacze posiadają wyjątkowo prostą konstrukcję i swoim kształtem przypomina literę A. Składa się on z dwóch plansz na nóżkach połączonych u góry, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna i doskonale nadaje się do ustawienia przed sklepem, barem, restauracją czy innym obiektem, którego ofertę chcemy przybliżyć przechodniom.

Jak wykorzystać potencjał potykaczy? Potykacze znalazły szereg ciekawych i czasami również nietypowych zastosowań. Potykacze kredowe mogą stanowić doskonałą alternatywę dla niewielkich tablic, które spotkamy w pokojach dzieci czy uzupełniać wystrój domowej kuchni stanowiąc jednocześnie cenną powierzchnię użytkową służącą do komunikacji z domownikami. Potykacze kredowe to także niezastąpiona pomoc każdego restauratora, gdyż dzięki takiemu stojakowi reklamowemu można w prosty i szybki sposób wyeksponować ofertę dnia, wyjątkowe promocje czy nowości w menu.

Z kolei potykacze aluminiowe to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi przechodniów reklamującymi różne wydarzenia czy seanse filmowe plakatami. Ten typ stojaków reklamowych może w pełni chronić materiały reklamowe przed działaniem wilgoci lub jedynie zabezpieczać je cienką warstwą folii antyrefleksyjnej przed blaknięciem w wyniku działania promieni UV.

W zależności od indywidualnych potrzeb oddajemy do Państwa dyspozycji trwałe i zawsze przydatne potykacze drewniane, aluminiowe, kredowe i reklamowe, które bez problemu zapewnią stałą komunikację z potencjalnymi Klientami oraz posłużą przez długi czas. Zastosowanie trwałych materiałów oraz idealnie dopasowana konstrukcja oferowanych w naszym sklepie potykaczy gwarantuje, że podołają one nawet zmiennym warunkom atmosferycznym i zawsze pozostaną na swoim miejscu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowo korzystnej cenowo oferty niezawodnych potykaczy o wszechstronnym zastosowaniu. Oferujemy jedynie trwałe i funkcjonalne produkty znanych producentów, które pozwolą szybko wyeksponować Państwa ofertę szerokiemu gronu Klientów. W naszym sklepie dostępne są także funkcjonalne tablice kredowe, magnetyczne, suchościeralne oraz korkowe, które mogą stanowić uzupełnienie wystroju każdej przestrzeni.

Tablica plakatowa na stojaku A - A0 Tablica plakatowa na stojaku A - A0
Cena: 579,00 zł (netto: 470,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica plakatowa na stojaku A - A1 Tablica plakatowa na stojaku A - A1
Cena: 434,00 zł (netto: 352,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica plakatowa na stojaku A - A2 Tablica plakatowa na stojaku A - A2
Cena: 344,00 zł (netto: 279,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica plakatowa na stojaku A - B1 Tablica plakatowa na stojaku A - B1
Cena: 499,00 zł (netto: 405,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica plakatowa na stojaku A - B2 Tablica plakatowa na stojaku A - B2
Cena: 384,00 zł (netto: 312,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica plakatowa Swing Master 2 sprężyny wodoodporna Tablica plakatowa Swing Master 2 sprężyny wodoodporna
Cena: 1 139,00 zł (netto: 926,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Potykacz stojak kredowy 120x60 cm Potykacz stojak kredowy 120x60 cm
Producent: Allboards
Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Potykacz stojak kredowy 70x50 cm Potykacz stojak kredowy 70x50 cm
Producent: Allboards
Cena: 119,00 zł (netto: 96,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Potykacz stojak kredowy 90x60 cm Potykacz stojak kredowy 90x60 cm
Producent: Allboards
Cena: 129,00 zł (netto: 104,88 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl