Wyposażenie szkół w niezbędne sprzęty oraz pomoce dydaktyczne to duże wyzwanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego z naszych Klientów, oferujemy zarówno tradycyjne tablice szkolne kredowe, jak i nowoczesne tablice suchościeralne, które pozwolą uniknąć zapylenia klas i doskonale sprawdzą się w przypadku zarówno młodszych, jak i starszych uczniów.

Nasz sklep to miejsce, w którym jakość oferowanych produktów idzie w parze z ich niską ceną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować produkty, które doskonale trafią w każde potrzeby i dodatkowo cechują się ciekawym designem oraz wyjątkową odpornością na codzienne także bardzo intensywne użytkowanie.

Tablica szkolna musi wiele wytrzymać! Dziecięca kreatywność nie zna granic, dlatego produkty przeznaczone do szkół muszą spełniać określone wymogi zarówno pod względem precyzji wykonania, jak i ogólnego bezpieczeństwa użytkowania. Dbając o bezpieczeństwo każdego z uczniów oraz komfort i spokój ich nauczycieli gwarantujemy, że dostępne w naszym sklepie tablice szkolne suchościeralne w pełni podołają kreatywności oraz wyobraźni korzystających z nich dzieci i młodzieży. Dzięki zastosowaniu odpornej na codzienne użytkowanie powierzchni suchościeralnej na tablicy nie pozostają żadne zarysowania związane z korzystaniem z niej zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem! Powierzchnia suchościeralna tablicy przeznaczona jest do pisania oraz posiada także funkcję magnetyczną – jeżeli interesuje Państwa zakup tablicy o wszechstronnym zastosowaniu, prosimy sprawdzić opis produktu, który będzie zawierał wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferowanej tablicy.

Biała tablica suchościeralna jest także w pełni odporna na odbarwienia związane z działaniem promieni słonecznych i nawet powieszona w nasłonecznionych klasach przez wiele lat zachowa swoją pierwotną barwę. Tablice szkolne suchościeralne dostępne są w naszym sklepie w bardzo praktycznej formie tryptyków, czyli tablicy głównej oraz dwóch zamykanych mniejszych tablic trwożących po rozłożeniu bardzo funkcjonalną i wyjątkowo dużą powierzchnię użytkową. Wszelkie ostre krawędzie tablic suchościeralnych posiadają specjalne zabezpieczenia i sprawdzą się nawet w przypadku szczególnie żywiołowych uczniów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zapewniamy nie tylko wyjątkowy wybór produktów z przeznaczeniem do szkół, ale także zawsze szybką realizację każdego zamówienia!

Tablice szkolne suchościeralne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl