Tablice korkowe od kilku lat cieszą się ogromną popularnością i podbijają nie tylko serca miłośników nowoczesnego, ale także tradycyjnego designu. Dzięki wyjątkowej różnorodności oraz funkcjonalności tablic korkowych możliwe jest wykorzystanie ich potencjału w niemal każdym pomieszczeniu w domu, oraz w pracy, a także w szkole.

Dostępne w naszym sklepie tablice korkowe spełnią wiele różnych funkcji, a jedną z nich jest możliwość wykorzystania ich potencjału w kuchni, czyli pomieszczeniu, które stanowi serce każdego domu.

Tablice korkowe do kuchni swoim wyglądem nie różnią się od tych stosowanych w biurach czy pokojach dzieci i nastolatków. Dzięki ich atrakcyjnemu i wyjątkowo dekoracyjnemu designowi możemy nadać niemal każdemu pomieszczeniu wyjątkowy klimat i dodatkowo uzyskać gadżet, który będzie także miał funkcję praktyczną.

Tablica korkowa to doskonałe podłoże do tworzenia domowych dekoracji na przykład z wakacyjnych fotografii, ale nie tylko — dzięki temu, że możemy na niej łatwo przyczepić niemal każdy skrawek papieru, zyskamy miejsce do tworzenia tablic informacyjnych w naszych domach, przytwierdzania faktur i rachunków do zapłaty tak, aby zawsze były w widocznym miejscu czy umieszczania ważnych numerów telefonów oraz wszystkich innych informacji, które pozwalają uniknąć sytuacji, kiedy bezskutecznie poszukujemy jakiegoś ważnego dokumentu w szafkach i szufladach.

Decydując się na zakup tablicy korkowej i powieszenie jej we własnej kuchni każdy zyska możliwość wykorzystania tego produktu zgodnie z własną pomysłowością. Dzięki powierzchni, na której niewidoczne są ślady po pineskach, szybko zmienimy zawartość tablicy i tym samym w żaden negatywny sposób nie wpłyniemy na jej atrakcyjny wygląd.

Tablicę korkową można powiesić zarówno na ścianie, jak i przytwierdzić ją do frontów szerokich szafek czy drzwi kuchennych. Prosty sposób montażu, który nie musi ograniczać się jedynie do wkrętów, ale także może polegać na przytwierdzeniu tablicy do płaskiej powierzchni za pomocą bardzo popularnym rzepów montażowych, co pozwoli uniknąć kłopotów związanych z wierceniem w ścianie kolejnych otworów.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu, w której znajdziecie Państwo zarówno tablice korkowe do kuchni, jak i możliwe do wykorzystania w tym pomieszczeniu tablice kredowe, magnetyczne i suchościeralne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferowane Państwu produkty zaskakują wysoką jakością oraz z pewnością pozwolą stworzyć szczegółowy plan dnia, rozpiskę domowych obowiązków, wyjątkową dekorację z fotografii i rysunków dzieci, a także pozwolą uzyskać przestrzeń do przypinania przepisów kulinarnych i ważnych notatek, o których nie możemy zapomnieć.

Tablica korkowa do kuchni

Tablica korkowa (rama drewniana) 100x80 cm Tablica korkowa (rama drewniana) 100x80 cm
Producent: ALLboards
Cena: 59,95 zł (netto: 48,74 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica korkowa (rama aluminiowa) 100x80 cm Tablica korkowa (rama aluminiowa) 100x80 cm
Producent: ALLboards
Cena: 119,49 zł (netto: 97,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica korkowa (rama aluminiowa) 90x60 cm Tablica korkowa (rama aluminiowa) 90x60 cm
Producent: ALLboards
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl