W codziennym życiu lubimy otaczać się funkcjonalnymi przedmiotami, które często mogą mieć bardzo wszechstronne zastosowanie. Takim przedmiotem jest właśnie tablica magnetyczna, która idealnie pasuje do każdego domu i mieszkania oraz biura i szkoły, a także większości pomieszczeń, gdzie potrzebujemy funkcjonalnej powierzchni do prezentacji ważnych informacji.

Oferujemy Państwu wyjątkowo różnorodny asortyment tablic magnetycznych, które mogą odmienić Państwa życie na lepsze. Tablica magnetyczna, choć stanowi dość powszechny element zagospodarowania powierzchni ścian tak naprawdę często spełnia funkcję całkiem inne niż jej pierwotne przeznaczenie. Tradycyjnie tablice magnetyczne stosowane są w biurach oraz w szkołach gdzie stanowią miejsce do eksponowania cennych informacji, oraz pozwalają na funkcjonalne przechowywanie ważnych notatek, które mogą zagubić się biurkowym bałaganie.

Jak wykorzystać potencjał ukryty w tablicy magnetycznej? Pomysłów na zastosowanie tablicy magnetycznej w niemal każdym pomieszczeniu jest bardzo wiele. Duża tablica magnetyczna doskonale sprawdzi się w każdej sali lekcyjnej szkolnej, w biurach oraz salach konferencyjnych i szkoleniowych, a także w pokoju nauczycielskim czy w domowym gabinecie. Dzięki funkcjonalnej powierzchni do pisania za pomocą specjalnych markerów oraz możliwości korzystania z magnesów i przypinania mini niemal każdego dokumentu tablica magnetyczna stanie się bardzo przydatnym narzędziem pracy, oraz nauki niezależnie od wieku i zainteresowań. Szkolna tablica magnetyczna służy najczęściej jako miejsce ułatwiającą przeprowadzanie różnorodnych prezentacji oraz zajęć edukacyjnych, a także może spełniać funkcję planera codziennych zadań i dekoracyjnej tablicy informacyjnej. W domu znajdziemy także wiele zastosowań dla tablicy magnetycznej. Przede wszystkim sprawdzi się ona jako pomoc dydaktyczna w pokoju przedszkolaków i starszych dzieci zwłaszcza tych, które dopiero rozpoczynają swoją edukację szkolną. Zabawa magnetycznymi literkami i cyferkami znacząco ułatwi proces przyswajania wiedzy i pozwolić dziecku ćwiczyć zdobyte w szkole i przedszkolu umiejętności oraz rozwijać własne pasje na przykład plastyczne. Dzięki tablicy magnetycznej możliwe jest także tworzenie ciekawych kompozycji dekoracyjnych ze zdjęć i plakatów, a także wyeksponowanie prac plastycznych najmłodszych domowników. W pokoju starszego dziecka tablica magnetyczna może spełniać nie tylko funkcje typowo praktyczne i dekoracyjne, ale także przypominać roztargnionemu nastolatkowi o ważnych zadaniach do wykonania.

Tablice magnetyczne możemy wykorzystać także w kuchni jako miejsce do przytwierdzania magnesami ważnych numerów, telefonów, przepisów kulinarnych, listy zakupów oraz rozpiski obowiązków dla naszych najbliższych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty trwałych i posiadających szereg różnorodnych zastosowań tablic magnetycznych. W naszym sklepie kupicie Państwo także wszelkie niezbędne akcesoria, które ułatwia korzystanie z tego typu tablic oraz pozwolą w pełni wykorzystać ich potencjał.

Tablice magnetyczne

Szklana tablica magnetyczna 60x40 Premium SUPERWHITE Szklana tablica magnetyczna 60x40 Premium SUPERWHITE
Producent: ALLboards
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Szklana tablica magnetyczna 90x60 Premium SUPERWHITE Szklana tablica magnetyczna 90x60 Premium SUPERWHITE
Producent: ALLboards
Cena: 219,49 zł (netto: 178,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Szklana tablica magnetyczna czarna 60x40 Szklana tablica magnetyczna czarna 60x40
Producent: ALLboards
Cena: 119,19 zł (netto: 96,90 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl