Opcje przeglądania
Pochylenie
Maksymalne obciążenie

W dzisiejszych czasach przedstawianie wybranych zagadnień na podstawie prezentacji multimedialnych jest bardzo popularną formą, którą na co dzień wykorzystuje się nie tylko w szkołach i uczelniach wyższych. Prelekcje z pomocą prezentacji multimedialnych odbywają się również podczas wielu cenionych konferencji na całym świecie. W czasie takich wstąpień bardzo ważne jest, aby cała instalacja audiowizualna była sprawna. Warto wybrać takie wyposażenie, którego jakości będziemy pewni. Dzięki temu żadne problemy techniczne nie zakłócą wystąpienia.

W salach dostosowanych do tego typu wystąpień powinny znajdować się przede wszystkim wysokiej jakości projektory multimedialne oraz ekrany projekcyjne. Jednak bardzo ważne są również solidne i stabilne stoliki pod projektory. Dobrej jakości sprzęt pozwoli Ci w spokoju skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Uchwyty sufitowe do projektorów – jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz różne uchwyty do projektorów, dzięki którym przymocujesz każdy projektor. Pamiętaj, że każdy uchwyt do projektów ma swoją nośność, która powinna być dopasowana do jego wagi.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno uchwyty sufitowe, jak i uchwyty ścienne do projektorów. Ich maksymalna nośność może wynosić 10, a nawet 15 kg. Uchwyty sufitowe są regulowane, tak, aby wyświetlany materiał był jak najlepszej jakości.

Każdy z nich został wyprodukowany z użyciem najlepszych materiałów. Większość z nich wykonana jest z metalowych konstrukcji, które można z powodzeniem regulować, tak, aby dopasować wysokość, na której ma być wyświetlany obraz. Używając uchwytów sufitowych do projektorów znajdujących się w naszej ofercie, masz pewność, że Twój sprzęt jest bezpieczny, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na obowiązkach.

Uchwyty sufitowe do projektorów w sklepie Tablice Magnetyczne

Zakupy online w naszym sklepie to sama przyjemność! Decydując się na zakup naszych produktów przez Internet, oszczędzasz również czas, który możesz wykorzystać w inny sposób. Nasze produkty dostarczamy szybką wysyłką, a każda dostawa jest objęta ubezpieczeniem. Jeśli wolisz odebrać swoje zamówienie osobiście, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie.

uchwyty sufitowe model D

Uchwyt do projektora sufitowy model D (52 - 60 cm) Uchwyt do projektora sufitowy model D (52 - 60 cm)
Producent: ALLboards
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do projektora sufitowy model D (82–120 cm) Uchwyt do projektora sufitowy model D (82–120 cm)
Producent: ALLboards
Cena: 449,99 zł (netto: 365,85 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl