W dzisiejszych czasach przedstawianie wybranych zagadnień z użyciem prezentacji multimedialnych jest bardzo częstą formą, którą na co dzień wykorzystuje się nie tylko w szkołach i uczelniach wyższych, ale także w wielu firmach. Wielu ludziom w trakcie takich wystąpień towarzyszy trema, a niskiej jakości sprzęt może dostarczyć niepotrzebnie dodatkowego stresu.

Z tego względu warto wyposażyć się w wysokiej klasy sprzęt oraz bardzo dobre akcesoria takie jak uchwyty do projektorów czy stoliki pod projektory.

Uchwyty do projektorów – jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór różnych uchwytów, dzięki którym bezproblemowo zainstalujesz każdy projektor. Dobrej jakości uchwyty do projektów stanowią kluczowy element każdej właściwie przygotowanej instalacji audiowizualnej. Warto pamiętać, że każdy uchwyt powinien cechować się nośnością dopasowaną do wagi projektora, który ma utrzymać.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • modele ścienne uchwytów do projektorów,
  • modele sufitowe uchwytów do projektorów.

Każdy z nich został wyprodukowany z użyciem wysokiej jakości materiałów. Większość z nich wykonana jest z metalowych konstrukcji, które można z powodzeniem regulować, tak, aby dopasować wysokość, na której ma być wyświetlany obraz. Używając uchwytów do projektorów znajdujących się w naszej ofercie, masz pewność, że Twój sprzęt jest bezpieczny, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na swoim zadaniu.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby wyposażyć salę w dobrej jakości sprzęty oraz akcesoria, które wykorzystasz do przygotowania instalacji audiowizualnej, warto wyposażyć się także w stoliki pod projektory, które znajdziesz również w naszym sklepie. Dzięki nim Twój projektor i laptop będzie ustawiony stabilnie i bezpiecznie.

Uchwyty do projektorów w sklepie Tablice Magnetyczne

W ofercie sklepu Tablice Magnetyczne znajdziesz najlepsze uchwyty do projektorów, dzięki którym zamocujesz różnego typu projektory. Ich nośność jest stosunkowo wysoka i wynosi 10 kg. Z tego względu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego sprzętu, który zainstalujesz bez problemu.  

Zakupy online w sklepie Tablice Magnetyczne to sama przyjemność, a także oszczędność Twojego czasu. Wybierając naszą ofertę, nie musisz szukać lokalizacji sklepu, stać w korkach czy martwić się o to, czy znajdziesz miejsce parkingowe. Nasze produkty dostarczamy szybką wysyłką, a każda dostawa jest objęta ubezpieczeniem. Jeśli preferujesz odbiór osobisty, zapraszamy do naszej firmy w Krakowie.

Uchwyty do projektorów

Uchwyt do projektora sufitowy model B1 Uchwyt do projektora sufitowy model B1
Producent: ALLboards
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do projektora sufitowy model B2 Uchwyt do projektora sufitowy model B2
Producent: ALLboards
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do projektora sufitowy model C1 Uchwyt do projektora sufitowy model C1
Producent: ALLboards
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do projektora sufitowy model D (52 - 60 cm) Uchwyt do projektora sufitowy model D (52 - 60 cm)
Producent: ALLboards
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do projektora sufitowy model D (82–120 cm) Uchwyt do projektora sufitowy model D (82–120 cm)
Producent: ALLboards
Cena: 449,99 zł (netto: 365,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do projektora ścienny model S3 Uchwyt do projektora ścienny model S3
Producent: ALLboards
Cena: 649,99 zł (netto: 528,45 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl