Tablice z nadrukiem

tablice magnetyczne z nadrukiem

Tablice z nadrukiem

Poza zmianą samego wymiaru tablicy (tablice na wymiar - więcej informacji), Klient ma możliwość umieszczenia dowolnego nadruku na powierzchni tablic - np. logo, kalendarza, siatki linii, a także zdjęcia.

 

Zalety tablic z nadrukiem

listing Projekt nadruku ogranicza jedynie wyobraźnia
listing Wysokiej jakości nadruk odporny na ścieranie
listing Dowolna grafika w/g Twojego pomysłu
listing Gwarancja producenta!

 

Porozmawiaj z ekspertem

Zastanawiasz się jak to działa, czy proces zamówienia tablic z nadrukiem jest skomplikowany? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zadzwoń do nas.

 

Telefony

tel.: 12 380 76 00
tel.: 12 380 17 17
tel. +48 502 554 708
tel. +48 502 554 709

Adres

ul. Kamienna 10
31-403 Kraków
[email protected]

Godziny

Pon- Pt : 08-17:00
Onlinie- 24h/7

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

 

Pomysł

Prześlij nam gotowy projekt lub przedstaw swój pomysł w wordzie/excelu czy też zrób skan kartki z odręcznym rysunkiem i notatkami a projekt wykonamy wg Twoich wytycznych.

tablice magnetyczne z własnym nadrukiem
tablice magnetyczne z własnym nadrukiem

Ile to kosztuje?

Koszt wykonania tablicy z nadrukiem kalkulowany jest zawsze indywidualnie. Finalna cena tablicy uzależniona jest od takich czynników jak wymiar, powierzchnia nadruku oraz koszt transportu. Tablice wykonywane na indywidualne zamówienie praktycznie ogranicza tylko dostępna technologia i zasobność portfela.

Realizacja

Twoim projektem zajmiemy się od początku do końca, wspólnie zaprojektujemy Twoją tablicę, wyprodukujemy oraz zamontujemy w ustalonym miejscu i terminie.

tablice magnetyczne z własnym nadrukiem - realizacje

Przykładowe realizacje

tablice magnetyczne z własnym nadrukiem - realizacje
tablice magnetyczne z własnym nadrukiem - realizacje

Tablica magnetyczna z nadrukiem to narzędzie, które jest niezwykle pomocne nie tylko w placówkach szkolnych, ale także w wielu innych miejscach. Wszędzie tam, gdzie zależy Ci na dobrej organizacji pracy, tablica magnetyczna będzie zbawiennym przedmiotem! Tablica magnetyczna z nadrukiem jest pomocnym wyposażeniem każdego biura i firmy. Możesz umieścić ją wszędzie tam, gdzie potrzebujesz funkcjonalnej powierzchni do prezentacji ważnych informacji.

Tablica magnetyczna z nadrukiem – dlaczego warto?

Jak wykorzystasz swoją tablicę magnetyczną z nadrukiem? Możesz jej użyć na wiele różnych sposobów. Tablica magnetyczna sprawdzi się w każdym biurze, domowych gabinecie, sali lekcyjnej, sali wykładowej, konferencyjnej czy szkoleniowej. Czym wyróżnia się tablica suchościeralne na tle innych tablic np. tradycyjnej tablicy kredowej?

Korzystając z tablicy suchościeralnej, możesz w szybki i prosty sposób sporządzić wszelkie notatki oraz zapisać najważniejsze informacje. Nie musisz przy tym mierzyć się z zapyleniem pomieszczenia tak, jak to miało miejsce w przypadku pisania po tradycyjnej tablicy kredowej. Dodatkowo tablica magnetyczna z nadrukiem spełnia również przynajmniej jedną dodatkową funkcję w porównaniu do tablicy kredowej czy tablicy korkowej. Na tablicy magnetycznej suchościeralnej możesz również powiesić mapy, wykresy, zdjęcia lub inne pomoce naukowe, które są Ci potrzebne w danej chwili.

Tablica magnetyczna z nadrukiem ma jeszcze jedną wyjątkową i niepowtarzalną zaletę. Zamawiając tablice magnetyczną suchościeralną w sklepie Tablice Magnetyczne, masz możliwość umieszczenia na niej dowolnego nadruku, o jakim tylko marzysz. Nasze produkty charakteryzuje wysokiej jakości nadruk odporny na ścieranie. Na tablicach magnetycznych z nadrukiem jesteśmy w stanie umieścić dowolną grafikę według Twojego pomysłu, a projekt nadruku ogranicza jedynie wyobraźnia. Zazwyczaj na tablicach magnetycznych suchościeralnych umieszczamy logo danej firmy, ale także kalendarz, siatki linii czy kratkę, a nawet zdjęcia. Jesteśmy otwarci na przygotowanie tablicy magnetycznej suchościeralnej z niestandardowym nadrukiem!

Tablica magnetyczna z nadrukiem w sklepie Tablice Magnetyczne

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór różnego rodzaju tablic. W sprzedaży dostępne są również flipcharty, gabloty informacyjne, potykacze, ekrany projekcyjne, a także liczne akcesoria przydatne w codziennej pracy z tablicami.

Decydując się na zakupy przez Internet w naszym sklepie, oszczędzasz czas, a także możesz dokonać zamówienia w zaciszu własnego domu przy minimalnym nakładzie wysiłku. To najwygodniejsze i najlepsze rozwiązanie. Wszystkie nasze przesyłki objęte są ubezpieczeniem. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl