W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę ekranów projekcyjnych, które stanowią nieodłączny element dobrze wyposażonych sal konferencyjnych i wykładowych. Pozwalają one na wyświetlanie treści oraz obrazów, które służą do przedstawiania naszych wizji, prowadzenia szkoleń i ułatwiania pracy. Są narzędziem uniwersalnym i przydatnym.

Dlaczego warto kupić ekran do projektorów?

Ekran projekcyjny zdecydowanie odmieni jakość wyświetlanych materiałów. Ekran na  ścianę,  względu na swoją specyfikację i właściwości fizyczne, stanowi dużo lepsze rozwiązanie niż ściany i tapety, które obniżają poziom projekcji. Struktura tkaniny, z której jest wykonany, odpowiada w dużej mierze za prawidłowe odbijanie światła, co sprawia, że wyświetlane obrazy wiernie oddają kolory i nie tracą głębi. Wyświetlanie obrazu na nierównych powierzchniach, takich jak ściana czy tapeta, powoduje załamywanie się światła przez strukturę powierzchni, co prowadzi do zniekształceń i nieprawidłowego oddawanie kolorów. Dodatkowo często są one w kolorze innym niż białe, a to również wpływa na efekt finalny projekcji.

Jak wybrać ekran projekcyjny?

Z pewnością zastanawiasz się, jaki wybrać ekran projekcyjny na ścianę, aby był odpowiedni dla Twoich potrzeb. W ofercie naszego sklepu znajdują się ekrany w formacie (1:1) oraz (4:3), które idealnie nadadzą się do wyświetlania prezentacji oraz treści edukacyjnych. Szeroki przekrój rozmiarów oferowanych przez nas produktów pozwoli wybrać optymalną opcję, która zdecydowanie ułatwi Państwa pracę. Nawet w przypadku wyboru mniejszego ekranu projektowego, jego format pozwoli na komfortowe dopasowanie obrazu, aby kąt widzenia był dobrany pod odbiorców.

 

Jak zamontować ekran projekcyjny?

W naszej ofercie posiadamy ekrany do projektorów montowane na stałe na ścianie oraz ekrany projekcyjne przenośne. Ekran przytwierdzony na stałe pozwoli na zachowanie nienagannej statyki obrazu, z kolei ekran mobilny da możliwość dowolnego transportu i wykorzystywania w różnych lokalizacjach oraz okolicznościach. Dodatkowo w ekranach do projektorów naściennych mogą Państwo wybrać pomiędzy metodą rozwijania i zwijania manualnego oraz elektrycznego. Oba mechanizmy są ciche i komfortowe w użyciu.

Ekrany prezentacyjne do projektorów dostępne w naszym sklepie charakteryzują się precyzją wykonania połączoną z estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnością. Będą stanowiły doskonały dodatek do projektorów, zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do korzystania z nich w domowych zaciszu.

Ekrany projekcyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl