Tradycyjna tablica szkolna kredowa posiada wiele zalet. Z tego względu oprócz nowoczesnych tablic suchościeralnych oraz tablic z funkcją magnetyczną oferujemy Państwu także tablice kredowe czarne i zielone w najlepszych na rynku cenach! Dlaczego warto dokonać zakupów w naszym sklepie? Przede wszystkim ze względu na różnorodną ofertę oraz wysokie wymagania, które stawiamy sprzedawanym przez nas produktom! Zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość, dlatego oferowane przez nas tablice szkolne kredowe nie tylko podołają przez długie lata bardzo intensywnemu użytkowaniu, ale także będą bezpiecznym wyposażeniem każdej klasy lekcyjnej! Dodatkowo zastosowanie trwałych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów sprawia, że tablice kredowe pozwolą sprostać wszystkim wymogom stawianym odnośnie do wyposażenia stosowanego w szkołach i innych ośrodkach szkoleniowych!

Tablice szkolne czarne to jedne z najchętniej kupowanych produktów zarówno do szkół podstawowych, jak i wyższych. Kolor powierzchni kredowej nie wpływa wprawdzie na funkcjonalność samej tablicy, jednak często trafia w indywidualne potrzeby nauczycieli i uczniów dlatego w naszym sklepie dbamy o możliwość wyboru tablicy kredowej czarnej, zielonej oraz nowoczesnych tablic białych z powierzchnią suchościeralną, na której piesze się nie kredą, ale specjalnymi markerami.

Tablice szkolne czarne pozwalają zaaranżować powierzchnię ścian klas lekcyjnych na wile kreatywnych sposobów. Mogą one stanowić tablicę główną, jak i spełniać funkcję tablic dodatkowych np. w dużych salach lekcyjnych czy klasach przeznaczonych do nauki dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

W zależności od potrzeb tablice kredowe czarne mogą znaleźć zastosowanie także na świetlicy szklonej, czy na korytarzach, gdzie na przykład można na nich zapisać informacje dotyczące menu stołówki lub ważnych wydarzeń kulturalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, która dotyczy nie tylko tablic kredowych, ale także tablic innego rodzaju. Gwarantujemy, że dokonacie u nas Państwo nie tylko kompleksowych zakupów wyposażenia, ale także sporo zaoszczędzicie, kupując jedynie najwyższej jakości produkty z gwarancją bezpiecznego i długotrwałego użytkowania!

Zachęcamy do zakupu tablic kredowych, korkowych, magnetycznych, suchościeralnych, a także idealnie sprawdzających się w każdej szkole tablic mobilnych. Dla szczególnie wymagających przygotowaliśmy idealne do reprezentacyjnych pomieszczeń szkoły np. gabinetu dyrektora tablice ceramiczne o szczególnej odporności na codzienne użytkowanie, które pozwolą uświetnić każde spotkanie z nauczycielami i uczniami, a także przedstawicielami jednostek nadzorujących pracę szkół.

tablice szkolne czarne

Tablica czarna kredowa w ramie drewnianej 150x100 cm Tablica czarna kredowa w ramie drewnianej 150x100 cm
Producent: ALLboards
Cena: 184,99 zł (netto: 150,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica czarna kredowa w ramie drewnianej 200x100 cm Tablica czarna kredowa w ramie drewnianej 200x100 cm
Producent: ALLboards
Cena: 219,95 zł (netto: 178,82 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica czarna kredowa w ramie drewnianej 200x120 cm Tablica czarna kredowa w ramie drewnianej 200x120 cm
Producent: ALLboards
Cena: 269,99 zł (netto: 219,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica magnetyczna kredowa 120x90 cm - czarna, rama Premium EXPO Tablica magnetyczna kredowa 120x90 cm - czarna, rama Premium EXPO
Producent: ALLboards
Cena: 199,95 zł (netto: 162,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica magnetyczna kredowa 150x100 cm - czarna, rama Premium EXPO Tablica magnetyczna kredowa 150x100 cm - czarna, rama Premium EXPO
Producent: ALLboards
Cena: 264,49 zł (netto: 215,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica magnetyczna kredowa 200x100 cm - czarna, rama Premium EXPO Tablica magnetyczna kredowa 200x100 cm - czarna, rama Premium EXPO
Producent: ALLboards
Cena: 374,49 zł (netto: 304,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Tablica magnetyczna kredowa 240x120 cm - czarna, rama Premium EXPO Tablica magnetyczna kredowa 240x120 cm - czarna, rama Premium EXPO
Producent: ALLboards
Cena: 539,99 zł (netto: 439,02 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl