Tablica na ścianę to funkcjonalny i ciekawy element wyposażenia każdego pomieszczenia zarówno w pracy, jak i w domu. Jeżeli szukacie Państwo najwyższej jakości tablic różnego rodzaju i dodatkowo w chcecie precyzyjnie dopasować ich rozmiar do indywidualnych potrzeb oraz wielkości pomieszczenia, to z pewnością możemy spełnić Państwa oczekiwania!

Zapewniamy dostęp do wyjątkowo bogatego asortymentu tablic kredowych, korkowych, suchościeralnych – magnetycznych oraz tablic ceramicznych, które są absolutnym przebojem pod względem trwałości i odporności na wszelkie uszkodzenia powierzchni do pisania.

Tablice magnetyczno-suchościeralne to idealne połączenie klasyki i nowoczesności, dzięki czemu pozwalają one połączyć potrzeby zarówno osób uwielbiających własnoręcznie sporządzać zapiski na powierzchni tablicy, jak i notować na kartkach, które dzięki przyczepieniu ich magnesami w widocznym miejscu nie zaginą w domowym lub biurowym bałaganie. Ze względu na wyjątkowo wszechstronne zastosowanie tablic suchościeralnych o magnetycznej powierzchni mogą być one z powodzeniem powieszone w biurze, jako tablica informacyjna lub przydatny gadżet w boksach biurowych, na korytarzach w pracowniczej i domowej przestrzeni np. na korytarzu w bloku lub apartamentowcu czy w pokoju dziecka, kuchni oraz innych pomieszczeniach w domu. Ten typ tablic to także wyjątkowo trafiony wybór do nowoczesnych placówek oświatowych, sekretariatów, recepcji, sali konferencyjnych i wykładowych, a także pomieszczeń, w których odbywają się narady i spotkania biznesowe.

Niezależnie od tego, gdzie powiesicie Państwo tablicę magnetyczną, pozwalającą także wykorzystać swoją powierzchnię do robienia notatek za pomocą markerów na pewno okaże się ona przydatna! Tradycyjnie ten typ tablic zapewnia funkcjonalną powierzchnię do prezentacji własnych myśli oraz cennych zdjęć lub zapisków, jednak niejedna artystyczna dusza lub szczególnie sentymentalna osoba wykorzysta tablice magnetyczne na ścianę na wiele innych i bardzo kreatywnych sposobów np. jako miejsce dokumentujące odbyte podróże, kronikę rodzinną, historię rodu czy tablicę pamiątkową opisującą lata spędzone w szkole, na studiach czy wyjątkowe wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu tablic magnetycznych na ścianę w wielu różnorodnych rozmiarach oraz dobranych do indywidualnych potrzeb ramach, które oprócz najwyższej jakości cechuje także wyjątkowo korzystna dla każdego cena!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl