Ekspozycja zdjęć na ścianie – zaczerpnij inspiracji!
Ekspozycja zdjęć na ścianie – zaczerpnij inspiracji!

Jeśli nie wiesz jak wyeksponować zdjęcia na ścianie w biurze, przeczytaj kilka naszych propozycji!

Robienie prywatnych zdjęć to sposób na zatrzymanie na dłużej ulatujących chwil, szczęśliwych i ważnych momentów, a także osób, które kochamy. Wiele przedsiębiorstw jednak decyduje się na fotografowanie całego zespołu np. w trakcie integracji, imprez firmowych, świętowania sukcesów itp. Ekspozycja zdjęć na ścianie w biurze prowadzi do identyfikowania się pracowników z firmą, polepszenia codziennej atmosfery, a także wpływa na współprace w grupie. Jak zatem wyeksponować zdjęcia na ścianie w biurze, aby wyglądały dobrze?

 

To cię zainteresuje: 

Jak wybrać obraz do sypialni?

Jak osiągnąć stan harmonii dzięki obrazom do sypialni?

 

Ekspozycja zdjęć na ścianie bez używania ramek?

To częsta zagwozdka ludzi, którzy z jakichkolwiek powodów nie chcą korzystać z ramek do zdjęć. Równie dobrze możesz w tym celu wykorzystać tablice magnetyczne lub gabloty informacyjne, a nawet tablice korkowe. Takie rozwiązanie będzie odpowiednim pomysłem dla wielu biur, ponieważ bardzo dobrze wkomponuje się w panujące wnętrze. Zobaczysz, że tablica ze zdjęciami będzie miejscem integracji pracowników podczas przerwy na kawę. To również dobre działanie wizerunkowe, ponieważ każdy odwiedzający firmę klient zyskuje większe zaufanie do działań przedsiębiorstwa. Automatycznie pomyśli, że tak samo, jak o swój zespół, zadbasz również jako właściciel o jego interesy.

Innym pomysłem jest powieszenie zdjęć bezpośrednio na ścianie. Do tego celu możesz użyć specjalnych ozdobnych taśm klejących lub rzepów, a także innych podobnych materiałów do przyczepiania zdjęć. Jeżeli pracujesz w miejscu, które zajmuje się kreatywnymi projektami lub atmosfera i wystrój biura jest bardzo „wyluzowany”, możesz powiesić zdjęcia np. na jutowym sznurku. Girlanda ze zdjęciami nada wnętrzu wyjątkowego charakteru, który zapadnie w pamięć, a także odróżni Twój lokal od wielu innych podobnych miejsc.

Ekspozycja zdjęć na ścianie – fotografie w ramkach

Możesz także postawić na klasyczną ekspozycję zdjęć wykorzystując do tego celu ramki. Na pewno będą stanowić dodatkową ochronę zdjęcia przed uszkodzeniem, a także wpłynął na jego odbiór. Idealnie sprawdzą się w firmach, które szczególnie dbają o swój elegancji wizerunek. Najlepszym pomysłem jest wybranie ramek w jednym kolorze, które nie będą odwracały uwagi od zdjęć, a także nadadzą wnętrzu harmonii. Jeśli w biurze znajduje się ściana pomalowana magnetyczną farbą tablicową, polecamy umieścić na niej ramki magnetyczne.

Ekspozycja zdjęć na ścianie w biurze to bardzo dobry pomysł. Może zaskakująco wpłynąć na wiele obszarów codziennego funkcjonowania firmy, zaczynając na integracji pracowników, zwiększeniu produktywności, aż po sposób, w jaki będą odbierali Cię Twoi klienci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl