Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zakupem tablicy szkolnej najwyższej jakości, to służymy pomocą i zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowo bogatej oferty!

Oferujemy każdemu z naszych Klientów najlepsze ceny i najbardziej różnorodny asortyment na rynku. Ze względu na fakt, iż tablice szkolne to wyposażenie niezbędne w każdej jednostce oświatowej gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą nie tylko przyjemne, ale także pozwolą szybko zmienić wystrój klas lekcyjnych.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo tablice szkolne w wersji tradycyjnej oraz w wersji tryptyk, czyli najbardziej funkcjonalne tablice do klas, w których zachodzi konieczność częstego korzystania z większej niż tradycyjna powierzchni użytkowej. Tablice szkolne tryptyk nie są zarezerwowane jedynie do szkół podstawowych czy średnich, ale także doskonale sprawdzą się w każdej szkole wyższej, na salach konferencyjnych i szkoleniowych oraz w przestrzeni biurowej, gdzie często mają miejsce tzw. burze mózgów powodujące konieczność posiadania sporej powierzchni użytkowej, która pomieści każdy z kreatywnych pomysłów uczestników spotkania.

Tablice szkolne tryptyk dostępne są w naszym sklepie, jako tablice kredowe zielone oraz tablice białe o suchościeralnej i jednocześnie magnetycznej powierzchni. Typ pierwszy idealnie sprawdzi się w każdej szkole podstawowej, zwłaszcza w klasach nauczania początkowego, gdzie niewielki wzrost dzieci często ogranicza możliwość wykorzystania górnej powierzchni tablicy podczas samodzielnego pisania czy rozwiązywania zadań matematycznych. Dla naszych Klientów oferujemy możliwość wykonania nadruku linii ułatwiających naukę pisania liter zgodnie z zasadami kaligrafii, a także kratki lub pięciolinii, która jest niezbędna w szkołach muzycznych oraz ośrodkach edukacyjnych prowadzących zajęcia z nauki śpiewu czy gry na instrumentach. W naszym asortymencie dostępne są także tablice białe suchościeralno-magnetyczne tryptyk, będące idealnym wyposażeniem klas przeznaczonych dla starszych uczniów oraz sali wykładowych, konferencyjnych czy przestrzeni biur. Ten typ tablicy gwarantuje dodatkowo zachowanie czystości w klasie i pozwala uniknąć dyskomfortu związanego z unoszącymi się w powietrzu drobinkami pyłu kredowego, który w niektórych przypadkach może podrażniać drogi oddechowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tablic szkolnych tryptyk i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także inne tablice szkolne kredowe (czarne i zielone) oraz tablice białe – wszystkie w różnorodnych rozmiarach i o wszechstronnym zastosowaniu!

tablice szkolne typu tryptyk

Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 100x150 // 300 cm Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 100x150 // 300 cm
Producent: ALLboards
Cena: 649,95 zł (netto: 528,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 100x170 // 340 cm Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 100x170 // 340 cm
Producent: ALLboards
Cena: 749,95 zł (netto: 609,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 100x200 // 400 cm Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 100x200 // 400 cm
Producent: ALLboards
Cena: 999,95 zł (netto: 812,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 120x90 // 240 cm Tablica zielona szkolna typu "tryptyk" 120x90 // 240 cm
Producent: ALLboards
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl