Obrazy do sypialni – jakie ozdoby zawiesić na ścianach w tym pomieszczeniu?
Obrazy do sypialni – jakie ozdoby zawiesić na ścianach w tym pomieszczeniu?

Sypialna to wnętrze, w którym ma panować przytulna, sprzyjająca wypoczynkowi, zapewniająca intymność atmosfera. Wyposażenie, które odgrywa główną rolę w tym pomieszczeniu, to: wygodne łóżko oraz umieszczone na nim miękkie i ciepłe koce lub poduszki, a także duża szafa, pojemna komoda i toaletka, czyli marzenie każdej kobiety. Jeśli chce się, aby w sypialni zapanował odpowiedni nastrój, warto zadbać o szczegóły, a więc starannie dopasować dekoracje. Wśród takich ozdób znajdują się między innymi obrazy. Podpowiadamy, co zawiesić na ścianie, aby wykreować przytulną przestrzeń!

 

Przejdź do kategorii OBRAZY DO SYPIALNI NA SZKLE

Jaki obraz wybrać do sypialni?

Idealny obraz do sypialni jest uzupełnieniem całej aranżacji. Wybierając go, należy skupić się na jego kolorystyce, kształcie, czy wymiarach. Trzeba też zadecydować, co do ilości (można postawić na jeden większy obraz, jak i kilka mniejszych, ułożonych obok siebie). Takie ozdoby umieszcza się zwykle na ścianie nad wezgłowiem łóżka albo na wprost tego mebla – na dobrą sprawę panuje tutaj dowolność. Świetnym pomysłem są wyważone dekoracje: wyciszające i przynoszące ukojenie tym, jak wyglądają.

Szukasz niebanalnej ozdoby do zawieszenia na ścianie w sypialni? Zwróć uwagę na znajdujące się w naszej ofercie szklane obrazy, na których występują przyciągające wzrok grafiki – rośliny, krajobrazy, kosmos, czy wielobarwne mozaiki. Trzeba dodać, że jest to praktyczny dodatek do wnętrza, ponieważ równocześnie pełni on funkcję tablicy magnetycznej, która przydaje się w wielu sytuacjach.

Jakie obrazy do sypialni według feng shui?

Feng shui, nawiązująca do dwóch żywiołów (wiatru i wody), to starożytna praktyka podpowiadająca, w jaki sposób aranżować określoną przestrzeń, żeby osiągnąć pełną zgodność ze środowiskiem naturalnym. Może ona dotyczyć na przykład rozkładu i doboru dekoracji do sypialni. Według feng shui ma tam panować swobodny przepływ energii. Źródłem niepokoju są lustra, zatem trzeba z nich zrezygnować. Natomiast obrazy na ścianie w sypialni najlepiej, aby występowały podwójnie, symetrycznie i realizowały tym samym zasadę dualizmu, czyli zachowywały równowagę yin i yang.

Jaki obraz do salonu glamour?

Wybierając obraz do sypialni, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na styl, w jakim zostało urządzone to pomieszczenie. Jeśli przestrzeń w Twoim domu lub mieszkaniu, w której relaksujesz się po ciężkim, pełnym wrażeń dniu, można określić mianem glamour, najlepiej odnajdą się tam luksusowe, eleganckie, zmysłowe, pełne blasku, czarno-białe z dodatkami srebra i złota, obfitujące w abstrakcyjne wzornictwo dekoracje wnętrz. Mogą to być grafiki prezentujące akty, portrety, rośliny, zwierzęta lub fantazyjne kompozycje. Kieruj się tymi wskazówkami, kupując obraz do umieszczenia na ścianie w sypialni.

Dotychczas w pomieszczeniu dedykowanym nocnemu wypoczynkowi brakowało wysmakowanych ozdób? A może umieszczone tam dodatki tylko zagracały pomieszczenie, były nieprawidłowo dopasowane i nie stanowiły spójnej całości wraz z pozostałymi gadżetami? Teraz może się to zmienić. Wystarczy, że zainwestujesz w cieszące oczy obrazy do sypialni, które podkreślą jej niepowtarzalny charakter.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl