Certyfikaty produktów

     

 

Marka TÜV NORD jest znana i identyfikowalna na całym świecie jako firma wspierająca działania jakościowe przedsiębiorców. Znak TÜV NORD Produkt Sprawdzony powstał z myślą o PRODUCENTACH dbających o jakość swoich produktów, dając również możliwość wyróżnienia produktu na rynku.

Certyfikacja PRODUKT SPRAWDZONY to certyfikacja dobrowolna, a jej program ustalany jest indywidualnie dla danego produktu. Niezależnie od realizowanego procesu produkt musi spełniać wszystkie nałożone przez prawo wymagania związane z wprowadzeniem produktu do obrotu handlowego.

Coraz częściej decyzje zakupowe podejmowane są na podstawie informacji i opinii o produkcie, a dzięki certyfikacji PRODUKT SPRAWDZONY producent ma możliwość w czytelny sposób podkreślić unikatowe cechy swoich produktów. Kształtuje również w ten sposób rozpoznawalność swoich wyrobów w odniesieniu do podobnych, które pojawiają się na rynku. 

Z przyjemnością informujemy, że firma ALLboards Polska poddała się niezależnej ocenie która po:     

           pozytywnej ocenie dokumentacji produktu

           przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych

           kontroli w zakładzie produkcyjnym

zatem spełniając surowe normy oraz nieustannie utrzymując wysoką jakość swoich produktów, otrzymała w kwietniu 2020r Certyfikat jakości TÜV NORD Produkt Sprawdzony.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl