Dostępne w naszym sklepie tablice mobilne to doskonała propozycja zarówno do biura, jak i wszelkich ośrodków szkoleniowych i edukacyjnych między innymi szkół oraz sali konferencyjnych. Dzięki możliwości sprawnego wykorzystania tego typu tablicy w każdym pomieszczeniu sprawdzi się ona wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba udostępnienia szerokiemu gronu odbiorców zapisanych na niej informacji, jak również przeprowadzenia prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem rzutnika.

Tablica mobilna to połączenie powierzchni magnetycznej i suchościeralnej oraz funkcjonalnego stojaka na kółkach, który gwarantuje jej prosty transport z pomieszczenia do pomieszczenia. Tablice mobilne, które oferujemy, posiadają dwustronną powierzchnię suchościeralną oraz magnetyczną co czyni je wyjątkowo przydatnym wyposażeniem każdego biura, klasy szkolnej oraz innych pomieszczeń przeznaczonych do spotkań biznesowych, nauki, prezentacji czy planowania codziennych obowiązków zespołu pracowników. Tego typu sprzęt to doskonały sposób na urozmaicenie zajęć w szkołach, usprawnienie nauki np. obcojęzycznych słówek czy przeprowadzania sprawdzianów i kartkówek. Dzięki możliwości wykorzystania obu stron obrotowej tablicy suchościeralno-magnetycznej zyskujecie Państwo dodatkowo podwójną powierzchnię użytkową przy minimalnym wykorzystaniu przestrzeni w konkretnym pomieszczeniu!

Jeżeli szukaj Państwo najwyższej jakości tablic w korzystnej cenie, to z pewnością jesteśmy w stanie spełnić te oczekiwania! Zapewniamy wyjątkowo bogaty wybór wszelkiego rodzaju tablic kredowych, magnetycznych, suchościeralnych oraz tablic magnetyczno-suchościeralnych w wersji mobilnej, które idealnie trafią w każdy gust i indywidualne oczekiwania. W naszym sklepie znajdziecie Państwo tablice mobilne o różnorodnej wielkości, dzięki czemu możliwe będzie ich zastosowanie w wielu pomieszczeniach biurowych, szkolnych oraz konferencyjnych. Tablica mobilna może znaleźć zastosowanie także na przykład podczas targów i spotkań z kontrahentami oraz spełniać funkcję tablicy informacyjnej, na której zostaną wyeksponowane ulotki czy plakaty firmowe. Wiemy, jak ważne jest precyzyjne dopasowanie rozmiaru tablicy do jej zastosowania, dlatego oferujemy tablice mobilne dwustronne o różnej wielkości, co pozwoli dokonać zakupów szytych na miarę konkretnych oczekiwań! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – jakość, którą zaskakują nasze produkty, z pewnością miło Państwa zaskoczy i pozwoli naprawdę sporo zaoszczędzić!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl