Flipcharty są niesamowicie praktycznym akcesorium, które znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej przestrzeni. Możemy wykorzystywać je nie tylko w biurze i pracy, ale również w domu lub pokoju naszego dziecka. Flipcharty charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, niewielką wagą oraz uniwersalnym przeznaczeniem. Możemy wykorzystywać je jako stelaż pod plansze i tablice. Dodatkowo posiadają suchościeralną powierzchnię, która może być wykorzystana jako niewielkich rozmiarów tablica magnetyczna.

Jakie akcesoria do flipchartów wybrać?

W zależności od przeznaczenia powinniśmy uzupełnić nasze biuro w kilka niezbędnych akcesoriów, które pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał flipchartów. Świetnym rozwiązaniem może okazać się zainwestowanie w bloki do flipchartów. Są to bloki papieru w formacie naszej tablicy, które pozwalają na nanoszenie notatek, planów oraz schematów, a następnie zachowywanie ich w postaci notatek i ponowne użycie. Papier do flipchartów możemy nabyć zarówno w wersji białej, jak i kratkowanej, jeżeli potrzebujemy powierzchni do rysowania określonych figur lub schematów. Taka forma zapełniania flipcharta pozwoli także zamienić się naszym najmłodszym w małych artystów, bez ryzyka, że ucierpi na tym tablica bądź otoczenie.

Dobrym pomysłem będzie również zakup uniwersalnych markerów suchościeralnych. Możemy wykorzystać ich żywe, nasycone kolory, aby zapełniać nasze notatki na blokach z papieru i tworzyć schematy. Jeśli jednak będziemy chcieli skorzystać z tradycyjnej formy naszego flipchartu, czyli tablicy, te same markery posłużą nam do tego celu, gwarantując następnie łatwe wyczyszczenie powierzchni za pomocą gąbki lub ściereczki.

Dlaczego warto zakupić bloki do flipchartów?

Pomimo odchodzenia od tradycyjnych form tworzenia notatek oraz przechowywania informacji, warto wykorzystać potencjał, jaki oferują nam flipcharty. Używanie papieru do flipchartów może okazać się świetnym pomysłem zwłaszcza w przypadku nauki dzieci. Otrzymują one możliwość tradycyjnego sporządzania notatek lub nauki pisania, a następnie przechowywania swoich materiałów. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki przekrój akcesoriów do flipchartów, od bloków papieru po markery, gąbki oraz magnesy.

Papier i bloki do flipchartów

Uchwyt magnetyczny do bloku typu flipchart Uchwyt magnetyczny do bloku typu flipchart
Producent: ALLboards
Cena: 114,49 zł (netto: 93,08 zł )
szt.
zobacz więcej
Blok do flipcharta 10 arkuszy Blok do flipcharta 10 arkuszy
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Blok do flipcharta 20 arkuszy Blok do flipcharta 20 arkuszy
Cena: 27,99 zł (netto: 22,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Blok do flipcharta 50 arkuszy Blok do flipcharta 50 arkuszy
Cena: 37,49 zł (netto: 30,48 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl