Profesjonalne flipcharty, czyli kompaktowych rozmiarów tablice z powierzchnią suchościeralną, które mogą stanowić także stelaż dla arkuszy papieru to doskonały wybór do każdego biura oraz sali konferencyjnej i wykładowej, a nawet pokoju dziecka. Wyjątkowa funkcjonalność, łatwość przenoszenia oraz lekkość flipchartów sprawiają, że niemal każdy zdobi z nich użytek w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań.

Możliwość zapisywania na bieżąco kreatywnych pomysłów podczas burzy mózgów, zebrania informacji od członków zespołu pracowników oraz zapisanie ich na papierze, który pozwoli później powrócić do ważnych informacji to idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, suchościeralną i jednocześnie magnetyczną powierzchnię użytkową, a także regulowaną wysokość dostępne w naszym sklepie flipcharty będą cennym uzupełnieniem nie tylko biura, ale także ośrodków prowadzących szkolenia i konferencje czy szkół, gdzie istnieje konieczność zakupienia dodatkowego sprzętu do prezentacji. Flipchart może stanowić także podręczny stelaż np. na plansze biologiczne czy chemiczne w szkołach oraz na uczelniach, a także niewielkich rozmiarów mapy.

Swoim Klientom oferujemy jedynie najwyższej jakości produkty, które staną się długofalową inwestycją i bez żadnych problemów podołają intensywnemu użytkowaniu. Dla wszystkich zainteresowanych zakupem tablic umożliwiających jednoczesne korzystanie z markerów na suchościeralnej powierzchni oraz magnesów i tradycyjnego papieru przygotowaliśmy ofertę flipchartów o zróżnicowanej i dopasowanej do wszechstronnego zastosowania wielkości. Minimalistyczne flipcharty o wymiarach 100 × 70 cm doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu, gdzie mieszkają artystyczne dusze, a także w razie konieczności mogą spełniać funkcję tablic informacyjnych dla gości spotkań biznesowych, szkolnych uroczystości czy Klientów sklepów oraz lokali usługowych.

Flipcharty o nieco większej powierzchni użytkowej to doskonały wybór do każdej sali konferencyjnej, przestrzeni biurowej oraz klas lekcyjnych i sali wykładowych i szkoleniowych prowadzących zajęcia dla niewielkiej liczby kursantów. Dzięki możliwości łatwego przenoszenia tablicy możliwe będzie skorzystanie z niej w wielu pomieszczeniach w zależności od konkretnych potrzeb, co wpłynie na pełne wykorzystanie jej potencjału.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu produktów, które oferujemy. Oprócz flipchartów dysponujemy także bogatym asortymentem tablic wszelkiego typu w rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb, potykaczy oraz innych produktów stanowiących niezbędne wyposażenie szkół, biur oraz domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl