W naszym sklepie posiadamy całą gamę ekranów do projektorów stanowiących wygodny element wyposażenia każdego biura. Jeżeli na co dzień korzystasz z projektora podczas prowadzenia szkoleń, lekcji bądź seminariów, powinieneś rozważyć zakup tego akcesorium, aby przekonać się, jak podnosi ono jakość pracy.

Dlaczego warto kupić przenośny ekran do projektora?

Ekrany projekcyjne zostały stworzone jako dodatek do tradycyjnych projektorów mający na celu podniesienie jakości wyświetlanych materiałów. Tkanina, z której są stworzone, gwarantuje odpowiednie odbijanie światła z projektora, co przekłada się na poziom wyświetlanego obrazu. Biały kolor i jednolita faktura poprawia jakość kolorów i ostrość materiałów. Często zdarza się, że decydujemy się na wyświetlanie zrzutów na ścianie lub tapecie, co jest błędem i może powodować gorszą jakość wyświetlanych rzeczy. Ze względu na swoją niejednolitą fakturę sprawiają, że światło nie odbija się równomiernie, co powoduje utratę jakości oraz kolorów.

Jaki ekran do projektora wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór przenośnych ekranów do projektorów. Występują one w formacie (1:1) oraz (4:3) oraz wielu różnych wymiarach. Przenośne ekrany projekcyjne będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które odbywają podróże np. w ramach szkoleń lub seminariów oraz często zmieniają miejsce prowadzenia zajęć. Będzie to też świetna opcja dla osób, które nie chcą lub nie mogą wprowadzać trwałych modyfikacji w miejscu swojej pracy. Przenośne ekrany projekcyjne można łatwo złożyć oraz przetransportować, a także przechować do czasu, aż będziemy go potrzebować.

Przenośne ekrany projekcyjne są skonstruowane w sposób, który umożliwia nie tylko ich dowolny transport, ale również zapewnia stabilność oraz statykę obrazu. Specjalny mechanizm ramy umożliwia ustawianie ekranu pod odpowiednim kątem, co pozwala dostosować ekran zarówno do odbiorców jak i projektora. Dodatkowo całość wykończona jest w przemyślany sposób ułatwiający korzystanie z ekranu – gumowe zakończenia nóżek oraz system blokowania.

Przenośne ekrany projekcyjne – postaw na funkcjonalność

Ekrany do projektorów w wersji przenośnej są rewelacyjnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie mają jednego ustalonego miejsca pracy bądź cenią sobie możliwość podróżowania w celach zawodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki przekrój produktów, które z pewnością spełnią oczekiwania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl