Jeżeli poszukujesz nowoczesnego rozwiązania, które pomoże Ci podnieść jakość Twojej pracy biurowej, powinieneś rozważyć zakup manualnego ekranu do projektorów. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór produktów tego typu. Pozwolą one na prezentację materiałów z rzutnika w profesjonalny sposób, ułatwiając prowadzenie zajęć, szkoleń lub seminariów.

Dlaczego warto kupić manualny ekran projekcyjny?

Zakup manualnego ekranu projekcyjnego pozwoli znacznie poprawić jakość wyświetlanych materiałów. Niezależnie od marki oraz specyfikacji rzutnika, którym dysponujesz, wyświetlanie materiałów na ścianie lub tapecie zawsze spowoduje utraty w jakości obrazu. Spowodowane jest to, w głównej mierze, strukturą tych powierzchni, która poprzez swoje liczne nierówności załamuje światło. Sprawia to, że wyświetlane materiały tracą na jakości, głębi kolorów oraz ostrości.

Ekrany projekcyjne wykonane są z grubej tkaniny w śnieżno-białym kolorze. Dzięki swoim właściwościom fizycznym i specyfikacji materiału, ekrany dedykowane projektorom są najlepszym możliwym rozwiązaniem. Tkanina odbija światło projektora, co zapewnia doskonałą jakość wyświetlanego obrazu z zachowaniem jego ostrości oraz głębi kolorów.

Jaki manualny ekran do projektorów wybrać?

W ofercie naszego sklepu posiadamy do wyboru ekrany projekcyjne w formacie (1:1) oraz (4:3). Są to formaty polecane do wyświetlania treści edukacyjnych, prezentacji oraz zrzutów z komputera. Dodatkowo oba formaty występują w naszym asortymencie w różnych wymiarach, co pozwoli na dopasowanie wymiarów ekranu do wolnej przestrzeni, którą Państwo dysponują bądź innych  indywidualnych wymagań.

Montaż manualnego ekranu do projektorów

Ekrany dostępne w naszym sklepie charakteryzuje łatwość montażu. Mamy wersję montowaną na stałe do ściany oraz ekrany przenośne. W przypadku wersji przytwierdzanej do ściany mogą oczekiwać Państwo statyki obrazu oraz wygody wynikającej z jego dowolnego usytuowania, w zależności od potrzeb. Dodatkowo wyposażona jest ona w dużą, estetyczną kasetę w wersji Matt White, która chroni zwiniętą tkaninę w momencie, gdy ekran nie jest w użyciu.

Ekrany do projektorów oferowane w naszym sklepie są rozwiązaniem wygodnym i estetycznym. Świetnie wpasują się w biuro lub inną przestrzeń edukacyjną ułatwiając Państwu pracę. Dodatkowo cechuje je wysoka jakość wykonania, co zapewni długie lata użytkowania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Powered by Trust.Reviews
Sklep internetowy Shoper.pl